درباره شرکت فولاد پردازان تکین

درباره ما

درباره شرکت فولاد پردازان تکین

شرکت فولاد پردازان تکین (TSM)فعالیت خود را با هدف تامین، نصب و راه اندازی خطوط تولید، ماشین آلات و تجهیزات مربوط به صنایع فولادی آغاز نموده است.

تخصص ما:

فولاد پردازان تکین (TSM) بطور تخصصی در حوزه زنجیره فولاد، از مرحله احیا تا نورد انواع مقاطع فولادی فعالیت می نماید.
اولویت این شرکت، ارائه خدمات مشاوره فنی در زمینه های احیا، فولاد سازی، نورد گرم، نورد سرد انواع مقاطع فولادی می باشد که این امر با برخورداری از کادر مجرب و متخصص در هر یک از حوزه های زنجیره فولاد محقق می گردد. دپارتمان بازرگانی این شرکت به پشتوانه دفاتر خود در کشورهای ترکیه، امارات متحده عربی و همین طور شبکه وسیعی از تامین کنندگان مطرح در اقصی نقاط دنیا، قادر است  نیازمندیهای بسیاری از واحدهای محترم تولیدی داخل کشور را فراهم نماید.

تعهد به کیفیت:

فولاد پردازان تکین (TSM) همواره تعهد به نوآوری و کیفیت در خدمات را سرمشق تمامی فعالیت های خود قرار داده است. لذا با ایجاد شبکه  ارتباطی و همکاری موثر و کارآمد با شرکتهای توانمند و صاحب دانش فنی در بالاترین سطوح، بستری قدرتمند در تامین و عرضه بروزترین تکنولوژیها فراهم نموده که این امر، ضامن دستیابی کارفرمایان محترم به استمرار در تولید بهینه و مقرون به صرفه می باشد.

چرا فولاد پردازان تکین:

– دسترسی به راهکارهای جامع فنی و مهندسی در امر تولید و فرآوری محصولات فولادی
– امکان خرید و تامین بخش اعظمی از نیازمندیهای تخصصی و سفارشی واحدهای تولیدی
– دستیابی به شبکه وسیعی از سازندگان و شرکتهای مهندسی مطرح در اقصی نقاط دنیا
– همکاری با یک شریک تجاری معتمد و همراه همیشگی که اعتبار خود را  از اجرای تعهدات خود به بهترین شیوه ممکن بر پایه اصلالت و صداقت، از مشتریان خود کسب کرده است.

ماموریت ما:

رسالت این شرکت تقویت صنعت فولاد کشور با اتکا به نوآوری، اعتبار، راه حل های پایدار و تداوم رشد و موفقیت برای مشتریان و کارفرمایان این شرکت می باشد.فولاد پردازان تکین را برای یک شراکت که فراتر از تامین صرف نیازمندیها می باشد، انتخاب کنید.شراکتی که پویایی و موفقیت را برای ما و شما رقم میزند.

keyboard_arrow_up